XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś obchodzimy w Kościele Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.
  2. Dziś po Mszy św.o godz. 16.00 – wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie! Razem ze wspólnotą Przyjaciół Oblubieńca serdecznie zapraszamy!
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: jutro (18 IX) – święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży oraz Polski, w czwartek (21 IX) – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, a w sobotę (23 IX) – wspomnienie św. o. Pio.
  4. Trwają zapisy dzieci kl. 3 na przygotowanie w naszej parafii do I Komunii świętej i młodzieży od kl. 8 na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek 29 IX Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się jesienna edycja katechez przedmałżeńskich w naszej parafii. Zapisy w zakrystii, kancelarii lub pod numerem tel.: 603913913
  6. Zachęcamy do modlitwy o pokój na Ukrainie oraz za dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i katechetów w nowym roku szkolnym.
  7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb naszego parafianina + Piotra Czapiewskiego (l. 69). Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie…
  1. Niech Boże Błogosławieństwo pozwoli nam doświadczyć bliskości Boga, a Maryja Wspomożenie Wiernych niech osłania nas płaszczem swojej matczynej miłości!

 

Zapowiedzi przedślubne:

 

Grzegorz Miklas, wdowiec z parafii tutejszej,

Ilona Struska, panna z par. tut. (zapowiedź II).