XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 lipca 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś w liturgii Kościoła wspominamy św. Joachima i Annę rodziców Maryi i dziadków Pana Jezusa. Przez ich wstawiennictwo prosimy Boga o Jego Błogosławieństwo dla naszych rodziców, dziadków i emerytów.
 2. Dziś z racji wczorajszego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, po Każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i ich pojazdów.
 3. Przypominamy, że z racji wakacji nie ma w naszym kościele Mszy św. o godz. 7.00. Pozostaje bez zmian Msza św. w dni powszednie o godz. 18.00. Od godz. 17.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem i okazja do sakramentu spowiedzi. W niedziele wakacyjne nabożeństwo i Msza św. z godz. 16.00 zostaje przeniesiona na godz. 20.00.
 4. W tym tygodniu przypada I Sobota m-ca. W sobotę nie będzie wizyty u chorych, a o godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.  
 5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w środę (29 VII) św. Martę, w piątek (31 VII) św. Ignacego z Loyoli, a w sobotę (1 VIII) św. Alfonsa Marii Liguoriego.
 6. W sobotę rozpoczyna się sierpień, czyli miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcamy do podjęcia abstynencji.
 7. Za tydzień I niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu po Każdej Mszy św. Z racji wakacji nie będzie spotkania Wspólnoty Mężczyzn o godz. 17.30.
 8. Dnia 6 VIII (czwartek) o godz. 8.00 w NZOZ „Rodzina” na ul. Kołłątaja 23 w Kutnie możliwość zrobienia badań USG drożności żył, tętnic, echo serca, USG nerek, stawów, piersi i płuc. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
 9. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia 08 VIII 2020 r. Zapisy w zakrystii lub pod numerem tel.: 605679608
 10. Bpa Andrzej Dziuba mianowany Ks. Adam Izdebski SAC w Imielnie na funkcję proboszcza. Będzie tę posługę pełnił przez najbliższy czas. Cieszymy się z awansu ks. Adam i polecamy go waszej życzliwej pamięci modlitewnej.
 11. Niech Błogosławieństwo Boże towarzyszy nam w czasie wakacji i broni nas od wszelkiego zła! 

 

pallotynikutno.pl