XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 24 lipca 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych oraz jednośladów. Ofiary zbierane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup sprzętu dla misjonarzy.
 2. Jutro święto św. Krzysztofa – patrona kierowców.
 3. W czasie wakacji Msze św. w dni powszednie o godz.07.00 i 18.00, a w niedziele wakacyjne Msza św. z godz. 16.00 przesunięta zostaje na godz. 20.00. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do czwartku po mszy św. wieczornej. Zapraszamy!
 4. Lipiec jest miesiącem poświęconym Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
 5. Zapraszamy także na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Organizatorami Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademicka Grup „17” na Jasną Górę są Pallotyni. Pielgrzymka wyrusza 6 sierpnia z Warszawy. Wędrówka trwa dziewięć dni i kończy się 14 sierpnia. Pielgrzymka „17-ka” składa się z 15 grup. Przewodnikiem grupy fioletowej jest ks. Adam Izdebski SAC. Zainteresowanych uczestnictwem w pielgrzymce odsyłamy do ks. Adama. Więcej info: https://www.facebook.com/17WPP/ lub 17-ka.org.pl
 6. Spotkanie chętnych na pielgrzymkę pieszą z Ks. Adamem w poniedziałek 01. sierpnia br. o godz. 19.00 na salkach katechetycznych.
 7. Zachęcamy do modlitwy o pokój i urodzaje!
 8. Za dwa tygodnie, tj. 7 sierpnia br. w niedzielę o godz. 12.00, przybędzie do naszej parafii 41 Piesza Pielgrzymka Płocka. W przyszłą niedzielę chcemy zorganizować zbiórkę do puszek, aby przyjąć Pielgrzymów. Potrzebna będzie woda mineralna w butelkach 0,5 l, ciasto, ciastka, wafle itp. Wszystko będziemy zbierać do 6. sierpnia br. do godz. 12.00 (sobota). Musimy mieć czas na spakowanie ciasta w jednorazowe woreczki oraz przygotowanie kanapek. Proszę o pomoc Koło Kobiet Aktywnych, Legion Maryi oraz każdego kto tylko może i chce się włączyć. Osobą koordynującą to wydarzenie będzie p. Arkadiusz Rutkowski, zakrystianin.
 9. Biuro Radia Maryja organizuje wyjazd do Torunia w sobotę 6 sierpnia br. Zapisy u p. Teresy nr tel. 605 679 608 lub w zakrystii.
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Stanisława Włodarczyka (lat 84). Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
 11. Niech Boże Błogosławieństwo towarzyszy nam w czasie wakacji, a Maryja Wspomożenie Wiernych osłania płaszczem swojej matczynej miłości!     

                                                

                                                       pallotynikutno.pl