XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 lipca 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W czasie wakacji Msze św. w dni powszednie o godz.07.00 i 18.00, a w niedziele wakacyjne Msza św. z godz. 16.00 przesunięta zostaje na godz. 20.00. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku po mszy św. wieczornej. Zapraszamy!
  2. Lipiec jest miesiącem poświęconym Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
  3. Zapraszamy także na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Organizatorami Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademicka Grup „17” na Jasną Górę są Pallotyni. Pielgrzymka wyrusza 6 sierpnia z Warszawy. Wędrówka trwa dziewięć dni i kończy się 14 sierpnia. Pielgrzymka „17-ka” składa się z 15 grup. Przewodnikiem grupy fioletowej jest ks. Adam Izdebski SAC. Zainteresowanych uczestnictwem w pielgrzymce odsyłamy do ks. Adama. Więcej info: https://www.facebook.com/17WPP/ lub 17-ka.org.pl
  4. Zachęcamy do modlitwy o pokój i urodzaje!
  5. Wszystkim dziękuję za elektrośmieci, które już zostały odebrane. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszych rodaków na Wschodzie (Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie).
  6. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych oraz jednośladów. Ofiary zbierane przy okazji poświęcenia będą przeznaczone na sprzęt dla misjonarzy.
  7. Niech Boże Błogosławieństwo towarzyszy nam w czasie wakacji, a Maryja Wspomożenie Wiernych osłania płaszczem swojej matczynej miłości!      

                                                

                                                       pallotynikutno.pl