XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 lipca 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś I niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy świętej.
  2. W czasie wakacji Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00, a w niedziele wakacyjne Msza św. z godz. 16.00 przesunięta zostaje na godz. 20.00.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – dzień modlitw za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  4. Lipiec jest miesiącem poświęconym Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
  5. Biuro Radia Maryja w naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w niedzielę 10 VII 2022. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św. lub pod nr tel.: 605679608.
  6. Serdecznie zapraszamy pallotyńską młodzież do uczestnictwa w tegorocznych rekolekcjach oazowych. Odbędą się one w  Świętej Katarzynie w dniach 11-27 lipca. Koszt to 1200 zł. Rekolekcje adresowane są dla młodzieży po 8 klasie szkoły podstawowej oraz po 1 klasie szkoły ponadpodstawowej. I ST. ONŻ ma charakter ewangelizacyjny więc jest to dobra propozycja dla młodzieży bierzmowanej. Rekolekcje poprowadzi tegoroczny neoprezbiter ks. Bartosz Olszewski SAC. Zapisy i pytania na: biuro@centrumapostol.pl
  7. Zapraszamy także na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Organizatorami Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademicka Grup „17” na Jasną Górę są Pallotyni. Pielgrzymka wyrusza 6 sierpnia  z Warszawy. Wędrówka trwa dziewięć dni i kończy się 14 sierpnia. Pielgrzymka „17-ka” składa się z 15 grup. Przewodnikiem grupy fioletowej jest ks. Adam Izdebski SAC. Zainteresowanych uczestnictwem w pielgrzymce odsyłamy do ks. Adama. Więcej info: https://www.facebook.com/17WPP/ lub 17-ka.org.pl
  8. Zachęcamy do modlitwy o pokój i urodzaje!
  9. Zapraszamy po raz kolejny wszystkich do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (RTV i AGD). Elektroodpady można przywieź i zostawić przy garażach naszej plebani do 10 VII br. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszych rodaków na Wschodzie (Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie).
  • Niech Boże Błogosławieństwo towarzyszy nam w czasie wakacji, a Maryja Wspomożenie Wiernych osłania płaszczem swojej matczynej miłości!     

Zapowiedzi:

Artur Wojtczak, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Kutnie,

Marcelina Michalska, panna z naszej parafii (zapowiedź II).

 

Dominik Kowalik, kawaler z par. św. Piotra i Pawła w Żychlinie,

Adrianna Sawicka, panna z naszej parafii (zapowiedź II). 

 

 

XIV niedziela zwykła – 3 lipca 2022 r.

 

Kaznodzieja Ks. Proboszcz
Godz.

Mszy Świętej

Celebrans Konfesjonał Taca
8.00 Ks. Proboszcz

 

Ks. Kazimierz Ks. Kazimierz
10.00 Ks. Kazimierz

 

  Ks. Proboszcz Ks. Proboszcz
12.00 Ks. Proboszcz

Ks. Kazimierz

Ks. Kazimierz  
 

19.30

 

     Nabożeństwo – ks. Proboszcz    

20.00 Ks. Proboszcz