XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 czerwca 2020 r.

 

 

  1. Dziś pierwsza niedziela wakacji. Dzieci i młodzież polecamy opiece Maryi Wspomożenia Wiernych prosząc dla nich o Boże Błogosławieństwo na czas wakacji.
  2. Jutro 29 VIUroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła i taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. Do wtorku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przed Mszą św. wieczorną.
  4. Od środy rozpoczyna się lipiec – miesiąc w tradycji Kościoła w szczególny sposób poświęcony Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
  5. Od 1 VII z racji wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Pozostaje bez zmian Msza św. w dni powszednie o godz. 18.00. Od godz. 17.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem i okazja do sakramentu spowiedzi. Od przyszłej niedzieli (5 VII) do ostatniej niedzieli sierpnia (30 VIII) nabożeństwo i Msza św. z godz. 16.00 zostaje przeniesiona na godz. 20.00.
  6. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W czwartek modlimy się na różańcu i podczas Mszy św. za kapłanów i nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek (3 VII) święto św. Tomasza Apostoła i okazja do spowiedzi od godz. 17.00, a po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W sobotę nie będzie wizyty u chorych, a o godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.   
  7. Za tydzień I niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu po Każdej Mszy św. Z racji wakacji nie będzie spotkania Wspólnoty Mężczyzn o godz. 17.30.
  8. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 11 VII 2020 r. na XXIX rocznicę powstania Radia Maryja. Zapisy w zakrystii lub pod numerem tel.: 605679608
  9. Niech Błogosławieństwo Boże towarzyszy nam w czasie wakacji i broni nas od wszelkiego zła!

pallotynikutno.pl