XI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś (13 VI) zapraszamy na drugie w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją fatimską o godz. 15.00. Intencje na różaniec fatimski można przynosić do zakrystii. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budowę i remonty kościołów w naszej diecezji.
  2. Dziś także spotkanie dla młodzieży bierzmowanej po Mszy św. o godz. 16.00.
  3. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w dni powszednie o 17.30, a w niedzielę o 15.30.
  4. Jutro (14 VI) – wspomnienie bł. Michała Kozala, patrona trudnych czasów.
  5. W czwartek (17 VI) – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  6. W piątek (18 VI) młodzież naszej parafii na Mszy św. o godz. 18.00 przyjmie sakrament bierzmowania z rąk bpa Wojciecha Osiala. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji młodzieży bierzmowanej!
  7. Za tydzień (20 VI) po Mszy św. o godz.16.00 ostatni przed wakacjami wieczór uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą o uzdrowienie.
  8. W niedzielę 27 VI po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na koncert Marcina Stycznia poświęcony Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności + Jerzy Słoma ( l.74)

Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie…

  • Niech Boże Błogosławieństwo pozwoli nam doświadczyć Jego miłości, a Maryja Wspomożycielka Wiernych, wyprasza nam dary Ducha Świętego !

                                                                                                                                 Duszpasterze

 

pallotynikutno.pl