X Niedziela Zwykła – 06 czerwca 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś pierwsza niedziela m-ca i adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św., a o godz. 17.30 – modlitwa Wspólnoty Mężczyzn o ochronę dzieci i młodzieży przed zagrożeniami duchowymi.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  3. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 15.30.
  4. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszach Świętych wieczornych. Wyjątkiem jest dzisiejsza niedziela, gdy procesja jest po Mszy Świętej o godz. 12.00. W czwartek na zakończenie oktawy błogosławieństwo wianków z ziół i kwiatów.
  5. W piątek (11 VI) – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia przypada Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów oraz ponowienie Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  6. W sobotę (12 VI) – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. Za tydzień w niedzielę (13 VI) zapraszamy na drugie w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją fatimską o godz.15.00.
  8. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na budowę i remonty kościołów w naszej diecezji.
  9. Niech Boże Błogosławieństwo pozwoli nam doświadczyć Jego miłości, a Maryja Wspomożycielka Wiernych, wyprasza nam dary Ducha Świętego!

                                                                                                                                 Duszpasterze!

           

Zapowiedzi przedślubne:

 

Mateusz Jabłonowski, kawaler z naszej parafii,

Paulina Liberska, panna z naszej parafii (zapowiedź II).

 

pallotynikutno.pl