V NIEDZIELA ZWYKŁA  6 lutego 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś I niedziela m-ca i adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do
    I Komunii św. i ich rodziców.
  2. Dzisiaj o godz. 17.30 – modlitwa Wspólnoty Mężczyzn w intencji ochrony dzieci i młodzieży przed zagrożeniami duchowymi.
  3. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii! Z racji pandemii koronawirusa, kolęda po domach naszej parafii w tym roku odbywa się tylko na zaproszenie! Wystarczy zgłosić osobiście lub telefonicznie chęć przyjęcia księdza i umówić się na wizytę duszpasterską!
  4. W piątek (11 II) – wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w sposób szczególny będziemy modlić się za chorych, a na Mszy św. wieczornej chorym udzielimy sakramentu namaszczenia chorych!
  5. Parafia św. Jana Chrzciciela w Kutnie w dniach 11-13.02.2022 r. organizuje KURS NOWE ŻYCIE. To weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne w ramach Szkoły Nowej Ewangelizacji w nowoczesnej formie przekazu. Więcej szczegółów na stronie parafialnej chrzciciel.com, a także na plakacie i ulotkach w przedsionku naszej świątyni.
  6. Po raz kolejny organizujemy akcję „Przewietrz szafę!” Zbieramy odzież dla bezdomnych w naszym mieście. Czystą i poukładaną odzież (zwłaszcza męską) można przynosić na plebanię.
  7. Niech Boże Błogosławieństwo towarzyszy Wam w tym tygodniu, a Św. Wincenty Pallotti wyprasza nam dary Ducha Świętego!

                                                                                                                 Duszpasterze!

 

                                                  

V niedziela zwykła 6 lutego 2022 r.

 

Kaznodzieja Ks. Kazimierz
Godz.

Mszy Świętej

Celebrans Konfesjonał Taca
8.00 Ks. Proboszcz

Ks. Kazimierz

Ks. Kazimierz p. Arkadiusz Rutkowski
10.00 Ks. Kazimierz  Ks. Proboszcz Ks. Proboszcz
12.00 Ks. Proboszcz Ks. Kazimierz Ks. Kazimierz
 

15.30

 

     Nabożeństwo – ks. Kazimierz

16.00 Ks. Kazimierz

 

Ks. Adam Ks. Adam