V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś Stowarzyszenie „Przystań” będzie rozprowadzać przed naszym kościołem stroiki i ozdoby świąteczne. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na pomoc dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną!
  2. W Wielkim Poście gorąco zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej (w piątki o godz. 17.30) i „Gorzkich żali” (w niedziele o godz. 15.15). Za udział w nich można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W naszej parafii trwa Seminarium Odnowy Wiary – rekolekcje ewangelizacyjne w formie cyklu 13 spotkań w piątki o godz. 19.00 w naszej sali parafialnej na plebani. Rekolekcje te zorganizowała Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca.  Zapraszamy!
  4. W tym tygodniu przypada I sobota m-ca. W tym dniu od godz. 9.00 odwiedzimy chorych w naszej parafii, a o godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej z błogosławieństwem palm i I niedziela m-ca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.30 modlitwa Wspólnoty Mężczyzn w intencji ochrony dzieci i młodzieży przed zagrożeniami duchowymi.
  6. Dzisiaj przypada rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Z tej okazji zapraszamy na dodatkową Mszę św. dziękczynną za pontyfikat św. Jana Pawła II o godz. 21.00, która zakończy się uroczystym śpiewem TE DEUM w godz. śmierci papieża Polaka ok. 21.37.
  7. Za tydzień również zbiorka ofiar przed naszym kościołem na rzecz Hospicjum Kutnowskiego.
  8. Kazimierz zaprasza młodzież na pielgrzymkę do Częstochowy na Pallotyńskie Czuwanie Młodych w dniach 1-2.04.2023 r. Zapisy i szczegóły u ks. Kazimierza.
  9. Zachęcamy do modlitwy o pokój na Ukrainie, za naszą Ojczyznę i parafię!
  10. Niech Błogosławieństwo Boże towarzyszy nam w tym tygodniu, a Maryja Wspomożenie Wiernych i św. Józef osłaniają płaszczem swojej matczynej miłości!

 

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03.2023

Kaznodzieja Ks. Proboszcz
Godz.

Mszy Świętej

Celebrans Konfesjonał Taca
8.00 Ks.  Proboszcz

Ks. Kazimierz  

Ks. Kazimierz   Arkadiusz Rutkowski
10.00 Ks. Kazimierz

 

Ks. Proboszcz Ks. Proboszcz
12.00 Ks. Proboszcz

Ks. Kazimierz

 

Ks. Kazimierz Arkadiusz Rutkowski
 

15.15

 

     Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – ks. Proboszcz    

16.00 Ks. Kazimierz

Ks. Proboszcz

 

Ks. Adam Ks. Adam