PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 10 kwietnia 2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy. W tym dniu Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Taca z drugiego dnia świąt zostanie przeznaczona na Dom Kapłana Seniora w Sochaczewie. Zapraszamy do wspólnego świętowania Tajemnicy Paschy Chrystusa!
  2. Od Niedzieli Zmartwychwstania do Niedzieli Bożego Miłosierdzia przeżywamy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego.
  3. Od Wielkiego Piątku trwa nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia. Dziś odprawimy ją po Mszy św. o godz. 12.00, a w pozostałe dni przed Mszą św. wieczorną.
  4. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia i zbiórka ofiar do puszek na Caritas.
  5. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie formacyjne dla dzieci I Komunii św. i ich rodziców, a po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  6. Narzeczonych zapraszamy na wiosenną edycję katechez przedmałżeńskich w naszej parafii. Zaczynamy w piątek 28 kwietnia br. Mszą świętą o godz. 18.00! Zapisy pod nr tel.: 603 913 913 lub mejlowo: proboszcz@pallotynikutno.pl
  7. Niech Boże Błogosławieństwo pozwoli nam doświadczyć bliskości Zmartwychwstałego Pana i chroni nas od wszelkiego zła!

                                                                        

 

Życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

 

Wszystkim Parafianom, Parafiankom, Sympatykom i Gościom najlepsze życzenia świąteczne. Dołączmy do grona świadków Zmartwychwstania Pańskiego; Marii Magdaleny, św. Piotra oraz św. Jana ewangelisty. Zanieśmy prawdę o pustym grobie Chrystusa naszym znajomym, koleżankom i kolegom z pracy i dajmy się ponieść tej prawdzie, głośmy ją naszym osobistym życiem.

 

Jezus Chrystus Zmartwychwstał Alleluja!

 

Duszpasterze z parafii MBWW w Kutnie /księża pallotyni/