Zostaw wszystko i dołącz do wielkiej modlitwy - Polska pod krzyżem!

polska pod krzyzem baner 336x280W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, 14 września organizujemy wyjazd na ogólnopolskie spotkanie modlitewne „Polska pod Krzyżem” na lotnisku w Kruszynie pod Włocławkiem. Zapisy u ks. Kazimierza.

W ostatnim czasie wzmogły się ataki na Kościół ze strony antychrześcijańskich środowisk. Bluźnierstwa zaczęły szerzyć się na nieznaną nam skalę. Usłyszeliśmy o księżach popełniających samobójstwa i porzucających stan kapłański. Na całym świecie ma miejsce masowe odejście od wiary. To co dotychczas było jasno nazywane grzechem staje się przedmiotem debaty. Płoną kościoły i katedry. Tę listę moglibyśmy jeszcze wydłużać. Lepiej jednak zadać sobie pytanie: co możemy teraz zrobić?

Jesteśmy chrześcijanami, ludźmi nadziei i znamy siłę modlitwy. A znakiem zwycięstwa jest dla nas Krzyż Chrystusa. Dlatego zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę w blasku Krzyża Chrystusowego.

14 września
w święto Podwyższenia Krzyża Świętego
Włocławek, Lotnisko Kruszyn

Podróż na miejsce może mieć charakter pielgrzymki. Trwają bardzo intensywne prace nad szczegółowym programem godzinowym. Wydarzenie składa się zasadniczo z dwóch części. W sobotę poprzez: sakrament spowiedzi, Mszę Świętą, konferencję, świadectwa z pomocą obrazów, muzyki i światła idziemy pod Krzyż. Wieczorem rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu. Druga część to całonocne czuwanie trwające do niedzielnego poranka w święto Matki Bożej Bolesnej.

Przekaż tę informację bliskim, znajomym, parafianom. - <<pobierz ulotkę>>

I jak zawsze - prosimy o gorącą modlitwę.

www.polskapodkrzyzem.pl

TOP