Ogłoszenia parafialne-XXIII Niedziela zwykła - 08.09.2019 r.

 1. Dziś 8 IX, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  (Matki Bożej Siewnej). Z tej okazji podczas każdej Mszy św. błogosławimy ziarno siewne i nasiona.
 2. Dzisiejsza taca na diecezjalne środki przekazu społecznego.
 3. Zapraszamy chętnych na jesienną edycję kursu prawa jazdy kat. B, który rozpocznie się 10 września o godz. 18.00 w naszej sali parafialnej. Zapisy telefonicznie u p. Józefa pod nr tel.: 602361757. 
 4. Zapraszamy na Pielgrzymkę Legionu Maryi do Częstochowy w sobotę 14 września br. Wyjazd rano o godz. 6.00, koszt 50 zł, zapisy u  Marii tel. nr 724 614 043 lub 
  ks. proboszcz Stanisław tel. nr 603 913 913
 5. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, 14 września organizujemy również wyjazd na ogólnopolskie spotkanie modlitewne „Polska pod Krzyżem” na lotnisku w Kruszynie pod Włocławkiem. Zapisy u ks. Kazimierza.
 6. W najbliższą sobotę (14 IX) zapraszamy także na III Diecezjalne Spotkanie Młodych na muszli koncertowejw Łowiczupod hasłem „Mężczyzną i niewiastą stworzył ich…”.
 7. Przyjmujemy zapisy dzieci klas III szkoły podstawowej na przygotowanie do I Komunii Świętej, która odbędzie się tradycyjnie w trzecią niedzielę maja. Ks. Adam zapisuje z kolei młodzież, która pragnie przygotować się i przyjąć w naszej parafii sakrament bierzmowania.
 8. W przyszłą niedzielę Dożynki Gminne w Strzegocinie rozpoczną się korowodem dożynkowym o godz. 13.30. Dożynki Parafialne w naszej parafii w niedzielę 22 września br. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego dziękczynienia!
 9. W ostatni weekend września organizujemy kolejną edycję katechez przedmałżeńskichw naszej parafii. Katechezy rozpoczną się w piątek 27 IX Mszą św. o godz. 18.00. Zapisy w kancelarii lub telefonicznie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP