Ogłoszenia parafialne-XIV Niedziela zwykła - 07.07.2019 r.

 

1.    Dziś I niedziela lipca, dlatego po każdej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania rodzin naszej parafii Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

2.    Codziennie na nabożeństwach wieczornych zapraszamy do modlitwy różańcowej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W lipcu i sierpniu możliwość spowiedzi w dni powszednie w czasie nabożeństwa od 17.30 do 18.00. 

3.    Przypominamy, że w niedziele do końca sierpnia Msza św. z godz. 16.00 przesunięta jest na godz. 20.00. W dni powszednie wakacji nie ma Mszy św. o godz. 7.00, chyba, że ktoś zamówi intencję. 

4.    W sobotę 13 VII w naszej parafii kolejne nabożeństwo fatimskie. Różaniec fatimski połączony z procesją fatimską wokół naszej świątyni o godz. 17.00.Intencje do Pani Fatimskiej wypisane na kartkach można przynosić do zakrystii. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną przy tej okazji!

5.    Biuro Radia Maryja z naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Częstochowyw niedzielę 14 VII. Zapisy w zakrystii lub u p. Teresy Pietrzak (tel. 605679608)

6.    Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Organizatorami Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademicka Grup „17” na Jasną Górę są 
Pallotyni. Pielgrzymka wyrusza 6 sierpnia z Warszawy. Wędrówka trwa dziewięć dni i kończy się 14 sierpnia. Pielgrzymka "17-ka" składa się z 15 grup. Przewodnikiem grupy fioletowej jest nasz wikariusz ks. Adam Izdebski SAC. Zainteresowanych uczestnictwem w pielgrzymce odsyłamy do ks. Adama.

7.    Salezjanie z Woźniakowa organizują pielgrzymkę do Wilna w dniach 03-06.10.2019 r. Zapisy i bliższe informacje u ks. dyrektora Henryka Chibowskiego (tel. 604489191) oraz na www.wozniakow.salezjanie.pl

8.    W dniach 25-31.07.2019 r. odbędzie się pielgrzymka Węgry – Słowacja - Austria. Zapisy pod nr tel. 609101920 (ks.Piotr).

9.    Wszystkim życzymy pięknych wakacji. Niech Bóg Wam błogosławi!

 

Zapowiedzi przedślubne:

 

Artur Jagodziński , kawaler z naszej parafii,

Aleksandra Ambroziak, panna z parafii w Głogowcu (zapowiedź I)

  

 

  pallotynikutno.pl

TOP