Ogłoszenia parafialne - 2.06.2019 roku

 

1.    Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Z racji I niedzieli miesiąca, dziś także po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania rodzin naszej parafii Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. O godz. 17.30 modlitwa Wspólnoty Mężczyzn w intencji ochrony dzieci i młodzieży przed zagrożeniami duchowymi.

2.    Dziś na Mszy św. o godz.12.00 Uroczystość Rocznicy I Komunii świętej.

3.    Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy wszystkich na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa w dni powszednieo godz.17.30, a w niedzielę o 15.30

4.    Od ubiegłego piątku podczas wieczornego nabożeństwa w naszym kościele modlimy się nowenną do Ducha Świętegoprzed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5.    W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiącaW czwartekmodlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego. W piątekspowiedź dla dzieci od godz. 16.00. O godz. 16.30 Msza Święta. Spowiedź dla młodzieży i dorosłych od godz. 17.30. Po Mszy świętej wieczornej w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.  

6.    W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu Komunii wielkanocnej. W wigilię tej uroczystości, czyli w sobotę 8 VI po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy naczuwanie modlitewne, które zakończy się o godz. 21.00. Będziemy prosić o nowe wylanie Ducha Świętego dla całej naszej parafii. 

7.    W przyszłą niedzielę taca na budowę i remonty kościołów w naszej diecezji.

8.    Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwa czerwcowedo Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele 
o 15.30. 

9.    Jutro 3 VI Mszą Świętą o godz. 6.00 w kościele Sióstr Bernardynek w Łowiczu, rozpocznie się364. Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy u Sióstr Bernardynek w Łowiczu oraz na szlaku pielgrzymim.

10.W najbliższą sobotę 08 VIorganizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży do Ołtarzewa na finał Konkursu Apostoła. W programie Msza św., śpiew, konkursy i rozgrywki sportowe z nagrodami. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Kazimierzem.

11.Zapraszamy chętnych na wakacyjny kurs Prawa Jazdy kategorii B, który rozpocznie się 10.06.2019 r. o godz. 19.00 w sali katechetycznej. Tel. 602361 757

12.Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Organizatorami Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademicka Grup „17” na Jasną Górę są 
Pallotyni. Pielgrzymka wyrusza 6 sierpnia z Warszawy. Wędrówka trwa dziewięć dni i kończy się 14 sierpnia. Pielgrzymka "17-ka" składa się z 15 grup. Przewodnikiem grupy fioletowej jest nasz wikariusz ks. Adam Izdebski SAC. Zainteresowanych uczestnictwem w pielgrzymce odsyłamy do ks. Adama.

13.Oratorium w Woźniakowie organizuje półkolonie dla dzieci w czasie wakacji. Zapisy od 1 VI w biurze Oratorium w Woźniakowie. 

14.Jest do nabycia nowy numer gazetki parafialnej „Parafialny SMS”.  

 

 

 

Zapowiedzi przedślubne:

 

1.   Krzysztof Aleksander Pawłowski, kawaler z naszej parafii

Monika Anielak, panna z par. św. Jadwigi Królowej w Kutnie (zapowiedź I)

2.    Jakub Kamiński, kawaler z naszej parafii

Sylwia Wioletta Kostrzewa, panna z naszej parafii (zapowiedź I)

3.    Justyna Walerczak, panna z naszej parafii

Kornel Tomasz Grzybek, kawaler z parafii w Woźniakowie (zapowiedź I)

                                                                                

 

    pallotynikutno.pl

TOP