Ogłoszenia parafialne z VI Niedzieli Zmartwychwstania - 26.05.2019 r.

 

1.  Dziś Uroczystość Odpustowa naszej parafii. Główna Msza Święta połączona z procesją wokół kościoła o godz. 12.00. Odpust parafialny połączony jest z Festynem Rodzinnym z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Zabawa dla dzieci i ich rodzin odbędzie się przy plebani oraz wokół kościoła w godzinach od 14.00 do 17.00. Dziś przypada także 6. rocznica konsekracji naszej świątyni. Koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego rozpocznie się o godz. 17.00 a dedykowany wszystkim Mamom!

2.    Do piątku nabożeństwa majowe dla wszystkich w dni powszednie o godz. 17.30, aw niedzielę o 15.30. Nabożeństwa przy figurze Matki Bożej na Dybowie o godz. 19.30

3.  Za tydzień 2 VI - uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, niedziela adoracyjna, a na Mszy św. o godz. 12.00 Rocznica I Komunii świętej. Próby dla dzieci rocznicowych w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodziców w piątek o godz. 16.30.

4. W najbliższy piątek ostatnie nabożeństwo majowe i pierwszy dzień nowenny do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. 

5.    W sobotę 1 VI – I sobota miesiąca i Dzień Dziecka. Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych w naszej parafiiNabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00, a po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic różańca dla członków wspólnoty Żywego Różańca. 

6.    Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o 15.30. 

7.   W najbliższą sobotę 1 VI odbędzie się XXIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Lednica 2000. Zainteresowanych wyjazdem na to spotkanie prosimy o kontakt z ks. Kazimierzem. 

8. 3 czerwca br. mszą świętą o godz. 6.00 w kościele Sióstr Bernardynek w Łowiczu, rozpocznie się 364. Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy u Sióstr Bernardynek w Łowiczu oraz na szlaku pielgrzymim.

9.   III Męskie Oblężenie Jasnej Góry odbędzie się 22 czerwca br. Celem spotkania jest odnowa oraz umocnienie życia duchowego mężczyzn. Program na plakacie i ulotkach.

10. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Organizatorami Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademicka Grup „17” na Jasną Górę są Pallotyni. Pielgrzymka wyrusza 6 sierpnia z Warszawy. Wędrówka trwa dziewięć dni i kończy się 14 sierpnia. Pielgrzymka "17-ka" składa się z 15 grup. Przewodnikiem grupy fioletowej jest nasz wikariusz ks. Adam Izdebski SAC. Zainteresowanych uczestnictwem w pielgrzymce odsyłamy do ks. Adama.

11. Oratorium w Woźniakowie organizuje półkolonie dla dzieci w czasie wakacji. Zapisy od 1 VI w biurze Oratorium w Woźniakowie. 

12. Jest do nabycia nowy numer gazetki parafialnej „Parafialny SMS”.  

 

Zapowiedzi przedślubne:

 

 

Piotr Borkowski, kawaler z parafii Nowe

Natalia Ambroziewicz- Borkowska, parafia tutejsza(zapowiedź II)

 

Piotr Wojego, kawaler z naszej parafii

 Katarzyna Kowalewska, panna z parafii Zduny (zapowiedź II)

 

Paweł Kopczyński, kawaler z parafii MB Zwycięskiej w Toruniu 

Natalia Szydłowska, panna z naszej parafii(zapowiedź II)

TOP