Ogłoszenia parafialne z III Niedzieli Zmartwychwstania - 05.05.2019 r.

 

1.    Dziś z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania rodzin naszej parafii Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata, a o godz. 17.30 Modlitwa Mężczyznw intencji dzieci i młodzieży przed zagrożeniami duchowymi.

2.    Dziś Niedziela Biblijna, III Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego i rozpoczyna się XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

3.    Przez cały miesiąc maj nabożeństwa majowedla wszystkich w dni powszednieo godz. 17.30,aw niedzielę o 15.30. Nabożeństwa przy figurze Matki Bożejna Dybowie o godz. 19.30

4.    W środę 8 maja – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i dzień imienin naszego Księdza Proboszcza. Do wspólnej modlitwy w intencji Księdza Stanisława zapraszamy podczas Mszy św. o godz. 18.00.

5.    Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 kolejny wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Zapraszamy!

6.    Zapraszamy chłopaków do udziału w akcji „Zostań pallotynem na weekend”w Wyższym Seminarium Duchownym Księży Pallotynów w Ołtarzewie.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-11 maja 2019 r
Będzie można zobaczyć jak to jest być w seminarium, przyglądnąć się codziennym obowiązkom pallotyńskiego kleryka. Może to być dla kogoś czas skupienia, czas rozeznania i wyboru drogi życia z Chrystusem. Więcej informacji u ks. Kazimierza. 

7.    11 maja 2019 r. o godz. 19.00 w Kościele Parafialnym p.w. św. Jakuba w Skierniewicach odbędzie się XV Diecezjalne czuwanie Młodzieżowe w intencji powołań. Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież, która pragnie rozeznać swoją drogę życia a także wszystkich, którzy pragną modlić się o nowe powołania w Kościele.

8.    Komunia Rocznicowa będzie w I niedzielę czerwca br., czyli 2 czerwca br.

9.     Zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch w terminie 25.06 – 04.07. 2019 r. Zgłoszenia pod nr telefonu 609101920 u ks. Piotra Skibniewskiego.

10.Jest do nabycia nowy numer gazetki parafialnej „Parafialny SMS”.  

Zapowiedzi przedślubne:

 

Michał Wasielewski, kawaler z par. tutejszej,

Justyna Natalia Krysińska, panna z par. tutejszej (zapowiedź II)

 

 

 

 

 

TOP