Ogłoszenia parafialne z II niedziela Wielkiego Postu - 17.03.2019 r.

 

 

1.   Dziś II niedziela Wielkiego Postu - niedziela Dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes i ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz Dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes.

2.   Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 drama ewangelizacyjna, uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem i modlitwa wstawiennicza w zespołach wstawienników. 

3.   Do tradycyjnych nabożeństw Wielkiego Postu należą Droga Krzyżowa i Gorzkie ŻaleDroga Krzyżowaw piątek: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30. W najbliższy piątek przed Uroczystością Zwiastowania Pańskiego zapraszamy o godz. 17.30 na Drogę Krzyżową słowami dziecka nie narodzonego.  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.15. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny. 

4.   We wtorek 19 III – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. w tym dniu w naszym kościele o 7.00 i 18.00.

5.   Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 kolejne spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

6.   Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Dybów - Kutno zaprasza na spotkanie 21 III w sali katechetycznej na plebanii o godz. 19.00. 

7.   Zapraszamy na pielgrzymkę do Armenii. Szczegółowe informacje oraz program u ks. Stanisława oraz na stronie internetowej www.pallotynikutno.pl.

8.   Przy naszej parafii chcemy zorganizować kurs PRAWA JAZDYkat. B. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Szczegółowe informacje u p. Józefa pod nr tel. 602 36 17 57. Planowany termin rozpoczęcia kursu 2 kwietnia br. o godz. 18.00. Zainteresowanych zapraszamy.

9.   W przyszłą niedzielę dzieci z naszej scholii Anielskie Nutki będą zbierały ofiary do puszek na wakacyjny wyjazd (w sierpniu) do Karpacza. Prosimy o drobny datek na ten cel. 

10. Jest nowy numer gazetki parafialnej „Parafialny SMS”.  

Zapowiedzi przedślubne:

 

Milan Ignaczewski, kawaler z par. tutejszej 

Dominika Patrycja Kolińska, panna z par. w Ostrowach (zapowiedź II)

 

Michał Walczak, kawaler z naszej parafii

Paulina Koszewska, panna z parafii św. Stanisława Bpa i Męczennika w Kutnie (zapowiedź I)

 

 

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego całego czasu Wielkiego Postu! Wytrwajmy w wielkopostnych postanowieniach. 

              

 

 

 

 

TOP