Ogłoszenia parafialne z I niedziela Wielkiego Postu - 10.03.2019 r.

 

 

1.   Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 kolejne spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. 

2.   Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 koncert „Gorzkie Żale na jazzowo” zespołu La Pallotina, a po koncercie obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

3.   Do tradycyjnych nabożeństw Wielkiego Postu należą Droga Krzyżowa i Gorzkie ŻaleDroga Krzyżowaw piątek: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30Gorzkie Żalez kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.15. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny. 

4.   13 III (w środę) przypada szósta rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka.

5.   W piątek 15 III Mszą Świętą o godz. 18.00 rozpoczną się w naszej parafii kolejne katechezy przedmałżeńskie. Zapisy w kancelarii parafialnej lub telefonicznie.

6.   W sobotę 16 III o 10.00sprzed naszego kościoła wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Ołtarzewa na Misterium Męki Pańskiej. Po drodze Niepokalanów i Ożarów Mazowiecki. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt wyjazdu – 25 zł.

7.   W przyszłą niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz Dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes.

8.   Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Dybów - Kutno zaprasza na spotkanie 21 III br. w sali katechetycznej na plebanii o godz. 19.00. 

9.   Zapraszamy na pielgrzymkę do Armenii. Szczegółowe informacje oraz program u ks. Stanisława oraz na stronie internetowej www.pallotynikutno.pl

10. Jest nowy numer gazetki parafialnej „Parafialny SMS”.  

11.W tym tygodniu odbyły się pogrzeby naszych parafian: + Ryszarda Fabiszewskiego (l.72)  i  + Barbary Chojnackiej (l. 47). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego całego czasu Wielkiego Postu !

              

Zapowiedzi prześlubne:

Milan Igatowski, kawaler z par. tutejszej 

Dominika Patrycja Kolińska, panna z par. w Ostrowach, zapowiedź I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP