Ogłoszenia parafialne z VI niedzieli zwykłej - 17.02.2019 r.

 

 

1.   Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 kolejny wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy!

 

2.   Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Kutnie organizuje Bezalkoholowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się 23 lutego 2019 r. w Sali „Westa” w Zawadach. Szczegóły na plakacie i ulotkach. 

 

3.   Ks. Bp Andrzej Dziuba zaprasza do uczestnictwa w IVDiecezjalnym Dniu Kobiet. Odbędzie się on 2 III 2019 r. w Skierniewicach. Cały program tego dnia zacznie się Mszą św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Dziuby o godz. 9.30 w kościele św. Jakuba w Skierniewicach.

 

4.   Zapraszamy na pielgrzymkę do Armenii. Szczegółowe informacje oraz program u ks. Stanisława oraz na stronie internetowej www.pallotynikutno.pl

 

5.   W dniu 25.02.2019 r. (poniedziałek) od godz. 14.00 w przychodni lekarskiej RODZINA przy ul. Kołłątaja 23 w Kutnie odbędą się badaniaUSG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG: nerek, płuc, stawów, piersi oraz Echo Serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.

 

6.   Do wieczności z naszej wspólnoty Pan Bóg powołał: śp. Jadwigę Stępniak lat 76 oraz śp. Kazimierza Stolarczyka lat 67. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

 

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia, a dzieciom i młodzieży udanych ferii!

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP