1. Dziś w całym Kościele Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny pod hasłem„Ochrzczeni i posłani” Jest to szczególny czas solidarności z całym Kościołem oraz powszechnej troski o misjonarzy i dzieło ewangelizacji. Dzisiejsza taca ma być przeznaczona na misje.
  2. W naszej parafii gościmy dziś kleryków pallotyńskiego seminarium w Ołtarzewie, którzy przyjechali z  dr. Sławomirem Radulskim SAC. Klerycy dzielą się świadectwem swojego powołania, a przy wyjściu z kościoła można otrzymać seminaryjny kalendarzna przyszły rok i złożyć dobrowolną ofiarę na utrzymanie pallotyńskiego seminarium. 
  1. Dziś (13 X) w naszej diecezji przypada Uroczystość Bł. Honorata Koźmińskiego, patrona diecezji łowickiej. To także dzień rocznicy ostatniego objawienia Matki Bożej w Fatimie, a w naszej świątyni ostatnie nabożeństwo fatimskiew tym roku. W godzinie Miłosierdzia (15.00) w przyniesionych przez Was intencjach odmówimy różaniec fatimski połączony z procesją z figurą Pani Fatimskiej. Karteczki z intencjami przed nabożeństwem prosimy przynosić do zakrystii. Bóg zapłać za wszystkie złożone przy tej okazji ofiary!
  2. W dzisiejszą niedzielę (13 X) w Polsce przeżywamy będziemy XIX Dzień Papieskipod hasłem „Wstańcie, chodźmy!” Z tej okazji po Każdej Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która finansuje stypendia umożliwiające kształcenie zdolnej i ubogiej młodzieży w Polsce.
  1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania rodzin naszej parafii Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata, a o godz. 17.30 modlitwa różańcowa Wspólnoty Mężczyzn o ochronę dzieci i młodzież przed zagrożeniami duchowymi.
  1. Dziś przypada  Dzień Migrantów i Uchodźców w Kościele.
  2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik, czyli miesiąc modlitwy różańcowej.Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni w dni powszednie o godz. 30, a w niedziele o godz. 15.30Nabożeństwa różańcowe dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30. Prosimy, aby dzieci na nabożeństwa różańcowe przynosiły swój różaniec.
TOP