1.    Procesja rezurekcyjna w Wielką Niedzielę o godz. 6.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.00. Pozostałe Msze Święte jak w każdą niedzielę.

2.    Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam w pięknym przeżyciu Świętego Triduum Paschalnego. Dziękuję panu kościelnemu i panu organiście. Dziękuję ministrantom, lektorom i wszystkim, którzy pełnili służbę liturgiczną podczas tych świętych dni. Dziękuje wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu wystroju kościoła na Triduum Paschalne, a zwłaszcza panu Rafałowi Wasińskiemu. Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnejz Gołębiewka, harcerkom i harcerzom oraz zuchom z ich opiekunami za trzymanie warty honorowej przy Grobie Pańskim. Niech Jezus Chrystus Zmartwychwstały Wam stokroć wynagrodzi!

 

 Parafianie złożyli ofiary:

 

Duży stół - 6 ofiary pozostało 0

 

mały stół - 3 ofiary - pozostało 0

 

krzesła - 18 ofiar - pozostało 18

 

 

za każdą ofiarę składamy staropolskie Bóg zapłać!

 

 

1.    Dziś Niedziela Męki Pańskiej, zwana Niedzielą Palmową. Wspominamy uroczysty wjazd Chrystusa do Jerozolimy dla dokonania Paschalnego Misterium. Palmy błogosławimy na każdej Mszy Świętej. Palmy zrobione przez członków Legionu Maryi i Żywego Różańca można nabywać przed każdą Mszą Świętą. Dochód ze sprzedaży palm zostanie przeznaczony na kwiaty do Grobu Pańskiego. Liturgia dzisiejsza rozpoczyna Wielki Tydzień, w którym przeżywamy najważniejsze wydarzenia zbawcze.

2.    Dziękujmy za przygotowanie palm wspólnocie: Legionu MaryiŻywego Różańca, pani sołtys: z Adamowa, z Gołębiewka Nowego, z Gołębiewka Starego i z Florka, paniom z Koła Kobiet Aktywnychz Gołębiewka Nowego. Dziękujemy za twórczą i pożyteczną aktywności, która służy innym. Dziękujemy pozostałym osobom, które pomagały w przygotowaniu palm. Dochód ze sprzedaży palm zostanie przeznaczony na kwiaty do Grobu Pańskiego.

 

 

1.   Dziś IV niedziela Wielkiego Postu, nazywana „Laetare”- niedzielą radości!   

2.   Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa Wielkiego Postu, którymi są Droga Krzyżowa i Gorzkie ŻaleDroga Krzyżowaw piątek: dla dzieci o godz. 16.30
dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30.Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.15. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny. 

 

1.   Dziś III niedziela Wielkiego Postu. Dzieci z naszej scholii Anielskie Nutki zbierają ofiary do puszek na wyjazd wakacyjny do Karpacza. 

2.   Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa Wielkiego Postu, którymi są Droga Krzyżowa i Gorzkie ŻaleDroga Krzyżowaw piątek: dla dzieci o godz. 16.30
dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30.Gorzkie Żalez kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.15. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny. 

TOP