III Niedziela Wielkanocy – 18 kwietnia 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś (III niedziela Wielkanocy) przypada Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Rozpoczyna się XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny przeżywany pod hasłem „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 – wielkanocny wieczór uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą o uzdrowienie.
 3. W piątek (23 IV) – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 4. W piątek (23 IV) Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się wiosenna edycja katechez przedmałżeńskich w naszej parafii. Zapisy telefonicznie (603913913) lub mailowo (proboszcz@pallotynikutno.pl).
 5. Za tydzień w niedzielę w godz. 10.00-11.00 na naszej plebani w sali nr 3 będzie można odebrać zamówiony strój dla dzieci I Komunii w naszej parafii.
 6. Razem z Wójtem Gminy Kutno, Justyną Jasińską, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie literacko – fotograficznym pod nazwą „Kapliczki gminy Kutno”.
  Konkurs rozpocznie się 1 IV 2021 r. Prace należy przesyłać drogą e-mailową na adres promocja@gminakutno.pl do 31VII 2021 r. Regulamin konkursu będzie dostępny na stronie Urzędu Gminy Kutno. Więcej informacji na temat konkursu można otrzymać dzwoniąc pod numer 243848907.
 7. 1 IV 2021r. rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Podstawową i obowiązkową formą w tegorocznym spisie ludności jest SAMOSPIS INTERNETOWY. Formularz spisowy dostępny jest od 1 kwietnia na stronie SPIS.GOV.PL.
 8. W minionym tygodniu w naszej parafii odbył się pogrzeb + Krystyny Poliwko (l.70). Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
 1. Niech Błogosławieństwo Boże pozwoli nam doświadczyć bliskości Zmartwychwstałego Pana i Jego nieskończonego Miłosierdzia!

                                                                  

Zapowiedzi przedślubne:

 

Dawid Moczulski, kawaler z naszej parafii

Weronika Dudkiewicz, panna z parafii św. Floriana w Bedlnie (zapowiedź I)