27 grudnia 2020 r. – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Modlimy się za rodziny naszej parafii!
  2. W czwartek (31 grudnia) zakończenie mijającego roku kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – błagalne o godz. 17.30, a po nim Mszę św. dziękczynną za rok 2020 połączoną ze sprawozdaniem z życia parafii.
  3. W piątek – początek Nowego Roku 2021, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju i I Piątek m-ca. Msze święte jak w każdą niedzielę. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą świętą!
  4. W tym tygodniu (2 stycznia) przypada I Sobota m-ca. Od godz. 9.00 – odwiedziny chorych. O godz. 17.00 – nabożeństwo I Sobót miesiąca!
  5. Za tydzień niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.30 – modlitwa Wspólnoty Mężczyzn za dzieci i młodzież o ochronę przed zagrożeniami duchowymi!
  6. Wizytę duszpasterską z powodu pandemii wirusa i kwarantanny narodowej odkładamy (nie odwołujemy!). Plan będzie podany za dwa tygodnie (10.01.2021).
  7. Można jeszcze przynosić nowe wypominki roczne. Kartki na wypominki roczne są wyłożone przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Można je składać w zakrystii, kancelarii lub na tacę. Za wszystkie złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
  8. Trwa zbiórka odzieży dla osób w kryzysie bezdomności. Odzież czystą i poukładaną można przynosić na plebanię.
  9. Niech Błogosławieństwo Boże uzdolni nas do przyjęcia Świętej Rodziny i chroni nas od wszelkiego zła.