XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 października 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Przed nami ostatni już tydzień października i zaproszenie do wspólnej modlitwy różańcowej. Różaniec w naszej świątyni odmawiamy codziennie przed Najświętszym Sakramentem w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30. Dzieci i młodzież na różaniec zapraszamy we wtorki i piątki października o godz. 16.30. Prosimy rodziców, aby zachęci i przyprowadzili swoje dzieci na to piękne nabożeństwo.
  2. W tym tygodniu w liturgii przypada: w środę (28 X) – Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Zbliża się miesiąc listopad, czyli miesiąc szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. W naszym kościele przez cały miesiąc listopad będziemy za naszych zmarłych odmawiać  różaniec z wypominkami o godz. 17.30 i odprawiać Mszę Świętą o godz. 18.00. Kartki na wypominki listopadowe i roczne można wziąć przy wyjściu z kościoła. Wypełnione można składać w zakrystii lub kancelarii.
  4. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Wszystkich Świętych i pierwsza niedziela miesiąca. Msze św. w tym dniu w naszym kościele tak, jak w każdą niedzielę. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu i akt oddania rodzin naszej parafii Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. O godz. 17.30 – modlitwa Wspólnoty Mężczyzn w intencji dzieci i młodzieży!
  5. W zakrystii lub kancelarii można jeszcze zapisywać jeszcze dzieci kl. III z naszej parafii na przygotowanie do I Komunii św. i młodzież od kl. VIII na przygotowanie do bierzmowania w roku 2021. Spotkania formacyjne w drugie niedziele miesiąca dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców po Mszy św. o 12.00, a po Mszy św. o godz. 16.00 –spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  6. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia gazetka parafialna.
  7. Zbieramy chętnych woluntariuszy do pomocy przy seniorach w DPS-sach. Zgłoszenia u ks. Stanisława.
  8. Po raz kolejny organizujemy w parafii zbiórkę odzieży dla osób w kryzysie bezdomności. Odzież czystą i poukładaną można przynosić na plebanię.
  9. Niech Błogosławieństwo Boże towarzyszy nam przez cały nowy tydzień i broni nas od wszelkiego zła!

     pallotynikutno.pl