XXVII Niedziela Zwykła – 3 października 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś I niedziela m-ca i adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej, a o godz. 17.30 – modlitwa Wspólnoty Mężczyzn w intencji ochrony dzieci i młodzieży przed zagrożeniami duchowymi.
 2. Rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele różaniec przed Najświętszym Sakramentem codziennie w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 15.30. Nabożeństwo różańcowe w październiku dla dzieci i młodzieży we wtorki i piątki o 16.30. Zachęcamy wiernych do udziału w tej październikowej modlitwie Kościoła oraz do osobistej i rodzinnej modlitwy różańcowej!
 3. Za tydzień XXI Dzień Papieski. Z tej okazji po Mszy św. o godz. 12.00 – koncert Orkiestry Dętej z Leszczynka. Serdecznie zapraszamy!
 4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 pierwsze spotkanie dla dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii świętej 2022 r. i ich rodziców, a po Mszy św. o godz. 16.00 dla młodzieży (od klasy VIII) przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek m-ca oraz liturgiczne wspomnienia: 4 X – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, 5 X – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, 7 X – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 6. W zakrystii można już zamawiać intencje na przyszły rok kalendarzowy 2022.
 7. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Przyjmujemy już wypominki listopadowe (30 Mszy św. przez cały listopad) i roczne (we wszystkie niedziele roku przed Mszą św. o 8.00 lub 10.00). Kartki na wypominki są wyłożone w przedsionku kościoła i w zakrystii. Kartki z wypisanymi wyraźnie imionami zmarłych można przynosić do zakrystii!
 8. Konkurs „Kapliczki gminy Kutno” został przedłużony do 30. października 2021 r. Zachęcamy Parafian do opisania kapliczek i krzyży przydrożnych, które są na terenie naszej parafii.
 9. Kalendarze 2022 diecezji łowickiej są do nabycia przed kościołem lub w zakrystii
  w cenie 5 złotych.
 • Niech Boże Błogosławieństwo pozwoli nam doświadczyć Jego miłości, a Maryja Wspomożycielka Wiernych, wyprasza nam dary Ducha Świętego!

                                                                                                                                 Duszpasterze!

 

pallotynikutno.pl