XXVI Niedziela Zwykła – 26 września 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. To zachęta do podjęcia ewangelizacji i niesienia pomocy migrantom w zachowaniu wiary.
 2. W środę (29 IX) – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 3. W piątek (1 X) rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele różaniec przed Najświętszym Sakramentem codziennie w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 15.30. Nabożeństwo różańcowe w październiku dla dzieci i młodzieży we wtorki i piątki o 16.30. Zachęcamy wiernych do udziału w tej październikowej modlitwie Kościoła oraz do osobistej i rodzinnej modlitwy różańcowej!
 4. W sobotę (2 X) – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
 5. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota m-ca. W piątek od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św., o godz. 16.30 Msza św. i krótkie nabożeństwo różańcowe dla dzieci. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie chorych w naszej parafii, a o godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi (połączone z nabożeństwem różańcowym).
 6. Za tydzień I niedziela m-ca i adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej, a o godz. 30 – modlitwa Wspólnoty Mężczyzn w intencji ochrony dzieci i młodzieży przed zagrożeniami duchowymi.
 7. W zakrystii przyjmujemy zapisy dzieci na przygotowanie do I Komunii świętej 2022 r. i młodzieży (od klasy VIII) na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
 8. Konkurs „Kapliczki gminy Kutno” został przedłużony do 30. października 2021 r. Zachęcamy Parafian do opisania kapliczek i krzyży przydrożnych, które są na terenie naszej parafii.
 9. Kalendarze 2022 diecezji łowickiej są do nabycia przed kościołem lub w zakrystii w cenie 5 złotych
 10. Proboszcz zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 07-14.03.2022.
 1. Zapraszamy na wyjazd w najbliższą sobotę Kół Żywego Różańca do Sanktuarium w Domaniewicach. Zapisy w zakrystii do środy.
 2. W minionym tygodniu odszedł do wieczności z naszej parafii + Jerzy Zubrzak (80 l.) Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
 3. Niech Boże Błogosławieństwo pozwoli nam doświadczyć Jego miłości, a Maryja Wspomożycielka Wiernych, wyprasza nam dary Ducha Świętego!

                                                                                                                                 Duszpasterze!

pallotynikutno.pl