XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 września 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.
 2. Dziś Rocznica I Komunii św. dzieci naszej parafii na Mszy św. o godz. 12.00.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00, wieczór uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek (21 IX) – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w środę (23 IX) – wspomnienie św. Ojca Pio.
 5. W zakrystii lub kancelarii można zapisywać dzieci kl. III z naszej parafii na przygotowanie do I Komunii św. i młodzież od kl. VIII na przygotowanie do bierzmowania w roku 2021. Spotkania formacyjne rozpoczną się dla nich od drugiej niedzieli października.
 6.  W najbliższy piątek, 25 IX, Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się w naszej parafii kolejny cykl katechez przedmałżeńskich. Zapisy telefonicznie u Ks. Proboszcza.
 7. Po raz kolejny organizujemy w parafii zbiórkę odzieży dla osób w kryzysie bezdomności. Odzież czystą i poukładaną można przynosić na plebanię.
 8. Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości poszukują wolontariuszy do kolejnej edycji programów. Od ilości wolontariuszy, zależy skala pomocy, z jaką program dotrze do ubogich rodzin i dzieci, które straciły wiarę w siebie. Więcej info na superw.pl, www.szlachetnapaczka.pl lub www.akademiaprzyszlosci.org.pl
 9. W terminie 1.09-30.11.2020 na terenie całego kraju przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy. Spisu można dokonać samodzielnie przez internet, telefonicznie, a jeśli sytuacja na to pozwoli, to w kontakcie bezpośrednim w gospodarstwie rolnym. Więcej info na plakacie w gablocie parafialnej.
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Zenonę Gołębiewską lat 74. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
 11. Niech Błogosławieństwo Boże towarzyszy nam przez cały nowy tydzień i broni nas od wszelkiego zła!

Zapowiedzi przedślubne:

Waldemar Stępniak, kawaler z naszej parafii,

Justyna Tokarska, panna z naszej parafii (zapowiedź II),

 

Dawid Jaśkowiak, kawaler z naszej parafii,

Agnieszka Agata Pawłowska, panna z parafii św. Stanisława na Łąkoszynie w Kutnie (zapowiedź I)

  

pallotynikutno.pl