XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 września 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś I Komunia święta dzieci naszej parafii na Mszy św. o godz. 12.00. Przez cały najbliższy tydzień dzieci pierwszokomunijne będą obchodzić swój biały tydzień!
 2. Dziś zbiórka na diecezjalne środki przekazu społecznego.
 3. Dziś rozpoczyna się w Kościele w Polsce X Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Dzieci, młodzież i wychowawców polecamy opiece Maryi, Wspomożycielce Wiernych oraz Waszej modlitwie!
 4. Dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 15.00
 5. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 Rocznica I Komunii Świętej. W tym tygodniu próba dla dzieci rocznicowych od poniedziałku do czwartku po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45.
 6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek (14 IX) – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek (15 IX) – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, a w piątek (18 IX) – święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży.
 7. W przyszłą niedzielę (20 IX), po Mszy św. o godz. 16.00, wieczór uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
 8. W zakrystii lub kancelarii można już zapisywać dzieci kl. III z naszej parafii na przygotowanie do I Komunii św. i młodzież od kl. VIII na przygotowanie do bierzmowania w roku 2021. Spotkania formacyjne rozpoczną się dla nich od drugiej niedzieli października.
 9. W poniedziałek 14 IX o 18.00 w naszej sali parafialnej organizowany jest kurs prawa jazdy kategorii B. Zapisy w zakrystii lub p. Józef tel. 602 361 757.
 10. 25 IX w piątek Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się w naszej parafii kolejny cykl katechez przedmałżeńskich. Zapisy telefonicznie u Ks. Proboszcza.
 11. Zbieramy zakrętki plastikowe do przyszłej niedzieli, aby pomóc jednej osobie. Zakrętki można przynosić do zakrystii, kancelarii oraz na plebanię.
 12. W zakrystii można nabyć kalendarz diecezjalny w cenie 5 zł. Polecamy!
 13. Niech Błogosławieństwo Boże towarzyszy nam przez cały nowy tydzień i broni nas od wszelkiego zła!

Zapowiedzi przedślubne:

Waldemar Stępniak, kawaler z naszej parafii,

Justyna Tokarska, panna z naszej parafii (zapowiedź I) 

pallotynikutno.pl