V NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lutego 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś gościmy w naszej parafii ks. Włodzimierza Osicę SAC z Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego w Ząbkach. Ks. Włodzimierz głosi dziś kazania i zbiera ofiary do puszki na potrzeby misji.
  2. Dziś z racji I niedzieli miesiąca – po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i akt oddania rodzin naszej parafii Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata, a o godz. 17.30 – modlitwa Wspólnoty Mężczyzn w intencji ochrony dzieci i młodzieży przed zagrożeniami duchowymi.
  3. W czwartek (11 lutego) wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą ogarniamy wszystkich chorych!
  4. Zapraszamy narzeczonych na pierwszy w tym roku cykl katechez przedmałżeńskich w naszej parafii. Katechezy rozpoczną się 02.2021 r. (piątek) Mszą św. o godz. 18.00. Zapisy w zakrystii, kancelarii parafialnej lub pod nr tel.: 603913913.
  5. Za tydzień gościć będziemy w naszej parafii ks. Marcina Przywarę SAC – dyrektora Pallotyńskiego Centrum Młodzieży Apostoł.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 – kolejne spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców, a po Mszy św. o godz. 16.00 – spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  7. Fundacja Caritas Diecezji Łowickiej prosi o przekazanie 1 % podatku od swoich dochodów. Na stronie internetowej Fundacji znajduje się darmowy program do rozliczenia podatku dochodowego za 2020 r. Przekazać 1 % może każdy rozliczający podatek – również Ci, którzy otrzymują emeryturę czy rentę.
  8. Trwa zbiórka odzieży dla osób w kryzysie bezdomności. Odzież czystą i poukładaną można przynosić na plebanię.
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej parafii + Henryka Pruk (l. 94). Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
  1. Niech Błogosławieństwo Boże spocznie na nas i chroni nas od wszelkiego zła!

                                                                    pallotynikutno.pl