II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28 lutego 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś niedziela Dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes. To dzień modlitwy, solidarności i postu z misjonarzami, przeżywany w tym roku pod hasłem „Żyjmy Eucharystią”.
  2. W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne wielkopostne nabożeństwa: Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale. Za udział w nich można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Droga Krzyżowa w piątek o 17.30, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 15.15.
  3. Jutro (1 marca) – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota m-ca. W czwartek modlimy się za kapłanów i nowe powołania do służby Bożej w Kościele. W piątek od godz. 16.00 – okazja do spowiedzi św., a o godz. 16.30 – dodatkowa Msza św. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych w naszej parafii, o godz. 17.00 – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, a po Mszy św. o godz. 18.00 – zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca.
  5. Za tydzień I niedziela m-ca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 – modlitwa Wspólnoty Mężczyzn w intencji ochrony dzieci i młodzieży przed zagrożeniami duchowymi.
  6. Za tydzień taca na budowę i remonty kościołów w naszej diecezji.
  7. Trwa zbiórka odzieży dla osób w kryzysie bezdomności. Odzież czystą i poukładaną można przynosić na plebanię.
  8. Niech Błogosławieństwo Boże spocznie na nas i chroni nas od wszelkiego zła!

          pallotynikutno.pl