II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3 stycznia 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś z racji I niedzieli m-ca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.30 – modlitwa Wspólnoty Mężczyzn za dzieci i młodzież o ochronę przed zagrożeniami duchowymi!
  2. W środę (6 stycznia) Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Na każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie noworoczne członków Kół Żywego Różańca i Legionu Maryi.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek m-ca. Modlimy się za kapłanów i powołanych do kapłaństwa!
  4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego! Po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców, a po Mszy św. o godz. 16.00 – spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  5. Wizytę duszpasterską z powodu pandemii wirusa i kwarantanny narodowej odkładamy (nie odwołujemy!) na drugą połowę stycznia! Plan będzie podany za tydzień!
  6. Fundacja Caritas Diecezji Łowickiej prosi o przekazanie 1 % podatku od swoich dochodów. Na stronie internetowej Fundacji znajduje się darmowy program do rozliczenia podatku dochodowego za 2020 r. Przekazać 1 % może każdy rozliczający podatek – również Ci, którzy otrzymują emeryturę czy rentę.
  7. Trwa zbiórka odzieży dla osób w kryzysie bezdomności. Odzież czystą i poukładaną można przynosić na plebanię.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii + Halina Żebrowska (l.66), +Ryszard Tomaszkiewicz (l. 85) i Stefan Kubiak (l. 81). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  1. Niech Błogosławieństwo Boże spocznie na nas i chroni nas od wszelkiego zła!

                                                                   pallotynikutno.pl