I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21 lutego 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 wielkopostny wieczór uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie!
  2. W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne wielkopostne nabożeństwa: Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale. Za udział w nich można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Droga Krzyżowa w piątek o 17.30, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 15.15.
  3. Jutro (22 lutego) – święto Katedry św. Piotra Apostoła. Przypomina ono, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła. Modlimy się tego dnia, aby „pośród zamętu świata nasza wiara pozostała nienaruszona”.
  4. Fundacja Caritas Diecezji Łowickiej prosi o przekazanie 1 % podatku od swoich dochodów. Na stronie internetowej Fundacji znajduje się darmowy program do rozliczenia podatku dochodowego za 2020 r. Przekazać 1 % może każdy rozliczający podatek – również Ci, którzy otrzymują emeryturę czy rentę.
  5. Trwa zbiórka odzieży dla osób w kryzysie bezdomności. Odzież czystą i poukładaną można przynosić na plebanię.
  6. Przy wyjściu z kościoła są ulotki z Seminarium w Ołtarzewie. Trwa remont 100-lecia i właśnie chcą meblować seminarium. Może ktoś z Was zechce zasponsorować krzesło lub biurko do seminarium; bardzo polecamy!
  7. Niech Błogosławieństwo Boże spocznie na nas i chroni nas od wszelkiego zła!

                                                                    pallotynikutno.pl